Talijanski regulator kaznio Apple s 98 milijuna eura
Talijansko tijelo za zaštitu tržišnog natjecanja AGCM izreklo je kaznu od 98,6 milijuna eura Appleu zbog zlouporabe dominantnog položaja. To je tijelo navelo da je američka tvrtka Apple prekršila propise na tržištu pružanja platformi za internetsku distribuciju aplikacija razvojnim programerima.

























