GSMA i ITU čelnici predstavili viziju Digitalne Afrike
Glavni direktor GSMA-e Vivek Badrinath i glavna tajnica Međunarodne telekomunikacijske unije (ITU) Doreen Bogdan-Martin pozvali su na snažniju suradnju i ulaganja u afričko digitalno gospodarstvo. Upozorili su da će budući gospodarski rast kontinenta ovisiti o povezanosti, inkluzivnosti i razvoju lokalnih inovacija.






















