Izvješće nudi detaljnu analizu 24 rješenja različitih dobavljača, uključujući preporuke za kupnju, i ističe pet izvanrednih proizvoda koji pružaju značajne prednosti za virtualizaciju podatkovnih centara poduzeća.
Data Center Intelligence Group (DCIG), vodeća globalna tvrtka za istraživanje i analizu tehnologije, uvrstila je Huawei DCS u svoje izvješće 2024-25 DCIG TOP 5 Enterprise VMware vSphere Alternatives Global Edition Report. Huawei DCS zaslužio je pohvale za svoje vodeće prednosti u pogledu male težine, elastičnosti, visokih performansi, visoke dostupnosti i platforme za upravljanje punim skupovima.
Izvješće nudi detaljnu analizu 24 rješenja različitih dobavljača, uključujući preporuke za kupnju, i ističe pet izvanrednih proizvoda koji pružaju značajne prednosti za virtualizaciju podatkovnih centara poduzeća.
Huawei DCS je ključni igrač na tržištu virtualizacije više od 15 godina, olakšavajući digitalnu transformaciju kroz inovativne tehnologije, navodi se u izjavi tvrtke.
U ovogodišnjem izvješću, DCIG bilježi četiri prednosti Huawei DCS-a poput male težine i elastičnosti: Huawei DCS omogućuje poduzeću da započne s implementacijom samo dva čvora i podržava elastično širenje kako poduzeće raste.
Visoka izvedba - Huawei DCS koristi naprednu tehnologiju prolaza hardvera za skraćivanje mrežnih putova prosljeđivanja između VM čvorova, osiguravajući izvrsnu izvedbu i iskorištenost hardvera.
Visoka dostupnost: S višestrukim tehnologijama replikacije—kao što su sinkrona i asinkrona replikacija, zrcaljenje i kontinuirane snimke—DCS jamči visoku dostupnost sustava i gotovo nulto vrijeme zastoja za oporavak i nadogradnju.
Potpuno upravljanje skupom - Huawei DCS nudi centralizirano upravljanje resursima i kontrolu, pojednostavljenje konfiguracije i lociranje kvarova. Njegova unaprijed postavljena nadzorna ploča pruža sveobuhvatan pregled resursa i prilagodljive komponente za učinkovitu end-to-end topologiju i analizu radnog opterećenja.
Namijenjen developerima i modelarima, SAS Viya Workbench je samouslužno, on-demand računalno okruženje za pripremu podataka, istraživačku analizu podataka te razvoj analitičkih i modela strojnog učenja.
Projekt je vrijedan čak 3,5 milijardi eura, a u njemu sudjeluje 12 EU zemalja s više od 100 tvrtki i organizacija, a dio projekta su i giganti poput SAP, Airbus, Siemens te velike telekom tvrtke poput Deutsche Telekom, Telefonica, Orange ističe za ICTbusiness.info Damir Prusac, potpredsjednik za istraživačka partnerstva u Infobipu.
Na Weekend Media Festivalu imali smo prilike razgovarati s Damirom Čauševićem, suosnivačem i direktorom tvrtke Monri Payments, kao i suosnivačem Money Motion konferencije. Čaušević je na WMF-u moderirao panel “Gen Z Buy Now Pay How” na kojem je okupio stručnjake iz e-trgovine, maloprodaje i digitalnih medija kako bi raspravili o kupovnim i platnim navikama Generacije Z, ali i što to znači za trgovce i brendove. S Čauševićem smo popričali o ključnim temama panela te o tome kako se Monri prilagođava potrebama i očekivanjima novih generacija.