Kao AWS Premier Tier partner za pružanje usluga, GlobalLogic ima iskusan tim od više od 600 inženjera i konzultanata obučenih i certificiranih za rad s AWS-om.
Depositphotos
GlobalLogic se pohvalio da je dobio status Premier Tier partnera za pružanje usluga u okviru Amazon Web Services (AWS) partnerske mreže (APN).
Za dobivanje Premier statusa, tvrtke moraju proći rigorozan proces odobravanja kroz akreditacije i certifikate, pokazati dugoročnu predanost suradnji s AWS-om te imati veliko iskustvo u implementaciji korisničkih rješenja na AWS platformi. Kao AWS Premier Tier partner za pružanje usluga, GlobalLogic ima iskusan tim od više od 600 inženjera i konzultanata obučenih i certificiranih za rad s AWS-om, čime potvrđuje stručnost u razumijevanju AWS tehnologija, najboljih praksi, upravljanja projektima i profesionalnih usluga.
Ujedno, GlobalLogic koristi stručnost AWS-a kako bi ubrzao uspješne projekte klijentata u cloudu u različitim industrijama, uključujući automobilsku industriju, medije i zabavu te zdravstvo i biološke znanosti.
Kroz portfelj u kojem se nudi niz akceleratora za migraciju, modernizaciju, unovčavanje podataka i sigurnost, GlobalLogic omogućuje brže i pouzdanije implementacije kombiniranjem automatizacije, unaprijed pripremljenih predložaka i najboljih AWS praksi. To uključuje akcelerator platforme za podatke koji omogućuje brzu implementaciju centraliziranih podatkovnih platformi na AWS-u, čime se potiče brže donošenje uvida temeljenih na podacima; FinOps Evaluator zrelosti pomaže klijentima optimizirati troškove u cloudu identificirajući ključna područja za poboljšanje FinOps praksi; kao AWS Well-Architected Partner, GlobalLogic provodi Well-Architected preglede kako bi osigurao da su rješenja izgrađena za optimalne performanse, sigurnost i troškovnu učinkovitost.
Uz sve to, GlobalLogic posjeduje AWS kompetencije u financijskim uslugama, automobilskoj industriji, migraciji i modernizaciji te cloud operacijama s posebnom DevOps specijalizacijom. Uz to, AWS Service Delivery oznake za Control Tower, Amazon Connect i Amazon QuickSight potvrđuju sposobnost GlobalLogica isporučiti visokokvalitetne usluge unutar AWS ekosustava.
Lenovo je objavio da će izgraditi sustav visokih performansi (HPC) za Grupu IEO Monzino. Sustav bi trebao ubrzati znanstvena istraživanja u onkologiji i kardiologiji na Europskom institutu za onkologiju (IEO) i u Kardiološkom centru Monzino.
Teksas planira postati najnovija američka savezna država koja će pojačati kontrolu sigurnosti djece na internetu. Lokalni zakonodavci usvojili su prijedlog zakona kojim se od Appleove i Googleove trgovine aplikacija zahtijeva provjera dobi korisnika.
Kako sve više ljudi dijeli intimne detalje svog života s AI chatbotovima, koji sve češće preuzimaju ulogu terapeuta, razumljiva je potreba da takvi razgovori ostanu privatni.