Hoće li 21. prosinca biti proglašen Danom prvog hrvatskog satelita?
Točno godinu dana nakon što je u orbitu uspješno lansiran prvi hrvatski satelit CroCube, nacionalno udruženje svemirske industrije HISPACE pokrenulo je službenu inicijativu da se 21. prosinca proglasi Danom prvog hrvatskog satelita.

















