Dosta mi je savršenstva: Zašto u 2026. bježimo od lažnih piksela?
Gledam ove današnje feedove i vrti mi se u glavi. Godina je 2026., tehnologija je otišla u svemir, AI nam pegla svaku poru na licu, a slike... slike su postale dosadne. Sterilne. Mrtve. Kad je sve "savršeno", zapravo ništa ne vrijedi.



















