Google Cast za hotelske TV-e implementiran je s mrežnom izolacijom kako bi se osigurala privatnost među hotelskim sobama.
LG će u Barceloni na Integrated Systems Europe (ISE) predstaviti novu liniju Google Cast-integriranih Hotel TV-a.
Počevši od 10. siječnja, LG Hotel TV-i koji koriste webOS23 ili noviji sustav sada mogu ponuditi praktičnost Google Casta s hotelskim specifičnim funkcijama. Google Cast za hotelske TV-e implementiran je s mrežnom izolacijom kako bi se osigurala privatnost među hotelskim sobama.
Za povezivanje osobnog uređaja s LG Hotel TV-om i uživanje u besprijekornom streamanju sadržaja, gosti jednostavno skeniraju QR kod prikazan na ekranu TV-a.* Ovo uklanja potrebu za unosom osobnih podataka ili prijavljivanjem u svoje omiljene OTT aplikacije na TV-u. Praktično, veza ostaje aktivna tijekom cijelog boravka gosta. Pri odjavi, povijest veze automatski se briše, što pomaže u pružanju jednostavnog i sigurnog korisničkog iskustva.
LG širi svoju prisutnost na tržištu ugostiteljstva, nudeći širok spektar inovativnih, prilagođenih rješenja, uključujući hotel TV-e, softvere i digitalne oznake. U 2023. godini LG je predstavio prvi svjetski hotel TV s AirPlay-om – Appleovom bežičnom tehnologijom dijeljenja sadržaja – koja je globalno uvedena 2024. godine. Dodavanjem podrške za Google Cast, LG-jev hotel TV postao je prvi na svijetu koji istovremeno nudi i AirPlay i Google Cast, pružajući neusporedivu udobnost za goste. LG također nudi Pro:Centric upravljačko rješenje za hotel TV-e, omogućujući hotelima da lako prilagode sadržaj za pojedine sobe, koji se automatski prikazuje na ekranu kad gosti obave prijavu.
Inače, Google Cast je tehnologija koja omogućava streamanje sadržaja i aplikacija s telefona, tableta ili računala izravno na TV, što poboljšava iskustvo gostiju, pružajući siguran i praktičan pristup OTT streaming uslugama.
Meta je predstavila skup niže cjenovno pozicioniranih modela pametnih naočala, prvi put pod vlastitim brendom. Kompanija je priopćila da lansira tri stilske varijante pod nazivom Meta Glasses, razvijene u partnerstvu s proizvođačem EssilorLuxottica, uz početnu cijenu od 299 dolara.
Samsung Electronics danas je predstavio Galaxy A27 5G, uređaj koji poboljšava svakodnevnu mobilnu upotrebu imerzivnim zaslonom, pouzdanim performansama i promišljeno integriranim AI značajkama.
Vrata se otvaraju, narukvice su čvrsto na zapešću, grupni chatovi eksplodiraju, a zvukovi omiljene glazbe su sve bliže i bliže. Jedan prijatelj provjerava mapu festivala, drugi skenira raspored, netko uključuje snimanje dok se publika slijeva prema glavnoj pozornici. U središtu svakog plana i svake uspomene nalazi se telefon koji sve drži na okupu.