Hrvatska će prvi put imati štand na Web Summitu u Lisabonu, za štand oko 165 tisuća eura za nastup 18 tvrtki
Ministar Damir Habijan i predsjednik HGK Luka Burilović potpisali su danas Sporazum o suradnji kojim se uspostavlja institucionalni i financijski okvir za organizaciju nacionalnog štanda na Web Summitu u Lisabonu 2026. godine. Vrijednost projekta koji uključuje odlazak od 18 tvrtki na Web Summit je oko 165 tisuća eura i to uključuje štand nakojem može nastupiti od 18 tvrtki i to po šest svakog dana sajma ili ako ih bude manje svih dana sajma. Pritom tvrtke same moraju pokriti troškove puta i smještaja, a na Web Summitu im se pruža i prilika za predstavljanje novim investitorima.
















