Java programer - specijalist (m/ž)

Poslodavac: CROZ d.o.o.

Adresa: Lastovska 23, 10 000 Zagreb

CROZ d.o.o. je jedna od vodećih softverskih i sistem-integratorskih tvrtki u Hrvatskoj usmjerena uslugama u financijskom i javnom sektoru te drugim većim informatičkim sustavima. Naše usluge uključuju zaokružene, cjelovite projekte ili specijalističke usluge edukacije, savjetovanja i implementacije u pojedinim segmentima.

Opis posla

Tražimo Java programere specijaliste (m/ž) za rad na perspektivnim projektima izrade poslovnih aplikacija.

U obzir dolaze kandidati s iskustvom, ali i pripravnici.

Ključne odgovornosti:
- razvoj i implementacija svih aplikacijskih slojeva
- dizajniranje softvera i poznavanje standardne dizajnerske prakse i razvojne metodologije
- testiranje i dokumentiranje sustava
- deployment, nadzor i održavanje sustava u produkciji

Uvjeti

- napredno poznavanje principa objektnog programiranja i pattern-a
- iskustvo u razvoju web aplikacija, posebno u Java EE okolini
- poznavanje Spring Frameworka
- poznavanje nekog od ORM frameworka
- poznavanje Eclipse razvojnog okruženja
- poznavanje unit i funkcijskog testiranja
- poznavanje HTML-a, CSS-a i JavaScripta
- poznavanje SQL-a i iskustvo u korištenju baza podataka
- poznavanje nekog od alata za build i dependency management
- iskustvo rada na složenim projektima, u svim fazama razvoja
- iskustvo rada u razvojnim timovima
- odgovornost i motiviranost

Poželjno:
- upoznatost s nekim od sljedećih programskih jezika: Groovy, Scala, Python, Ruby, C#
- upoznatost s nekim od sljedećih frameworka: Ext JS, Grails
- razumijevanje metodologija i praksi poput Scrum-a, Kanban-a, Test Driven Development-a, Continuous Integration-a, Continuous Delivery-a

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Visoka stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (napredno), Njemački (prednost)

Što nudimo

- sudjelovanje na velikim informatičkim projektima
- rad u kvalitetnom i dinamičnom timu stručnjaka
- mogućnost usavršavanja i napredovanja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Honorarno, Stručno osposobljavanje

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom

Prijave se šalju na adresu [email protected]